Александар Белов


 
PortalPortal  HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  ЧленовиЧленови  БарајБарај  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

Share | 
 

 Добредојдовте

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторПорака
mawa
Фан на Александар
Фан на Александар
mawa

Број на мислења : 357
Reputation : 0
Join date : 2009-01-08
Age : 26
Местолокација : BiH

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Нед Фед 08, 2009 1:49 am

Dobro dosli svi novi clanovi Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Никола
Нов член
Нов член


Број на мислења : 1
Reputation : 0
Join date : 2009-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Нед Фед 08, 2009 2:16 pm

Значи јас не сум фан на Белов или друг некој со слична музика,јас сум брАТ НА Маја иначе успешен форумџија и имам неколку забелешки што се надевам дека ке ми ги прифатат админите за успех на форумот.

Како прво форумот е пренатрупан со непотребни работи
Имате голема непрегледност едвај го видов дугмето за одговор
Позадината одзема многу
Најдобро е да се држите до правилото кeep it simple
Немате потреба од толкаво лого
Аватарите направите ги да СЕ Сите иста големина
Имате премногу големии потписи ставете правило колкави да се максимално

Се надевам дека ке ме послушате барем за дел од моите забелешки поздрав и све најдобро.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*ANA*
Администратор
Администратор
*ANA*

Број на мислења : 3291
Reputation : 0
Join date : 2009-01-08
Age : 44
Местолокација : MAKEDONIJA , SKOPJE

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Нед Фед 08, 2009 7:45 pm

NIKOLA
prvo milo mi e sto ni dojde na forumot
eve vaka
tvoite zabeleski se vo red
ti blagodarime
ama sega te imame i tebe na forumot
a ti dobro znaes deka sme epten taze so forumot
pa poveli ako si raspolozen za pomos
se nadevam deka ke prifatis da ni pomognes

_________________

Sto e toa vo lugeto tazno
Sto ziveat vo zivoti tugi
Koj vo moeto minato plovi
Sosem mirno i bez da se srami
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://aleksandarbelov.macedonianforum.net
*ANA*
Администратор
Администратор
*ANA*

Број на мислења : 3291
Reputation : 0
Join date : 2009-01-08
Age : 44
Местолокација : MAKEDONIJA , SKOPJE

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Вто Фед 10, 2009 1:38 am

dobredojde na site novi clenovi
vi posakuvam ubavo druzenje

_________________

Sto e toa vo lugeto tazno
Sto ziveat vo zivoti tugi
Koj vo moeto minato plovi
Sosem mirno i bez da se srami
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://aleksandarbelov.macedonianforum.net
mawa
Фан на Александар
Фан на Александар
mawa

Број на мислења : 357
Reputation : 0
Join date : 2009-01-08
Age : 26
Местолокација : BiH

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Вто Фед 10, 2009 2:11 am

Dobrodosli svi novi clanovi...Zelimo vas lijepo druzenje sa nama Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Aleksandrica voli Belova
Администратор
Администратор
Aleksandrica voli Belova

Број на мислења : 3000
Reputation : 0
Join date : 2009-01-08
Age : 26
Местолокација : srbija

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Сре Фед 11, 2009 1:01 am

Pridruzujem se cestitkama Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Teodora
Нов член
Нов член


Број на мислења : 4
Reputation : 0
Join date : 2009-02-13

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пет Фед 13, 2009 5:56 pm

Pozz do site.. Jas sum Teodora...kisss
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Aleksandrica voli Belova
Администратор
Администратор
Aleksandrica voli Belova

Број на мислења : 3000
Reputation : 0
Join date : 2009-01-08
Age : 26
Местолокација : srbija

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пет Фед 13, 2009 6:08 pm

Pozdrav Teodora i dobro nam dosla Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Teodora
Нов член
Нов член


Број на мислења : 4
Reputation : 0
Join date : 2009-02-13

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пет Фед 13, 2009 6:16 pm

Aleksandrica voli Belova напиша:
Pozdrav Teodora i dobro nam dosla Smile
Fala Aleksandra Very Happy:D:D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nalle
Член
Член
nalle

Број на мислења : 462
Reputation : 0
Join date : 2009-01-12
Age : 28
Местолокација : Srbija

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Фед 14, 2009 12:04 am

Dobrodosla Teodora happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*ANA*
Администратор
Администратор
*ANA*

Број на мислења : 3291
Reputation : 0
Join date : 2009-01-08
Age : 44
Местолокација : MAKEDONIJA , SKOPJE

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Фед 14, 2009 12:49 am

dobredojde teodora

_________________

Sto e toa vo lugeto tazno
Sto ziveat vo zivoti tugi
Koj vo moeto minato plovi
Sosem mirno i bez da se srami
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://aleksandarbelov.macedonianforum.net
eta
Нов член
Нов член
eta

Број на мислења : 35
Reputation : 0
Join date : 2009-02-14

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Фед 14, 2009 3:29 am

jas se vikam eta i forumot e super
fala vi
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Irenceee
Нов член
Нов член
Irenceee

Број на мислења : 9
Reputation : 0
Join date : 2009-02-14
Age : 32
Местолокација : Skopje

ПишувањеПредмет: Extra ideja   Саб Фед 14, 2009 3:39 am

Super e ideava!!! Forumcevo e top!
Alex zasluzuva vakvo nesto:D POZzzzz Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот https://www.youtube.com/irenceee
*ANA*
Администратор
Администратор
*ANA*

Број на мислења : 3291
Reputation : 0
Join date : 2009-01-08
Age : 44
Местолокација : MAKEDONIJA , SKOPJE

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Фед 14, 2009 3:40 am

dobredojdovte eta i irenceee
fala vi na komentarite
se nadevam deka ke se druzite so nas
a voedno ke go bodrime aleks vo negovata kariera
fala vi uste ednas

_________________

Sto e toa vo lugeto tazno
Sto ziveat vo zivoti tugi
Koj vo moeto minato plovi
Sosem mirno i bez da se srami
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://aleksandarbelov.macedonianforum.net
* MAJA *
Администратор
Администратор
* MAJA *

Број на мислења : 4308
Reputation : 0
Join date : 2009-01-08
Age : 28
Местолокација : MaKeDoNiJa

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Фед 14, 2009 1:46 pm

DOBREDOJDOVTE
vi posakuvam prijatno i veselo druzejne
pozz

_________________
...se vrtam ako treba i po sto pati,tvojot lik me progonuva se nasmevas il mi se pristoruva?! ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://aleksandarbelov.macedonianforum.net/forum.htm
Aleksandrica voli Belova
Администратор
Администратор
Aleksandrica voli Belova

Број на мислења : 3000
Reputation : 0
Join date : 2009-01-08
Age : 26
Местолокација : srbija

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Фед 14, 2009 4:54 pm

Dobrodosle devojke.... zelimo vam ugodno druzenje... nadam se da ce da vam bude lepo i ugodno.... love
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*ANA*
Администратор
Администратор
*ANA*

Број на мислења : 3291
Reputation : 0
Join date : 2009-01-08
Age : 44
Местолокација : MAKEDONIJA , SKOPJE

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Вто Фед 17, 2009 12:53 am

DOBREDOJDOVTE
I UBAVO I VESELO DRUZENJE NA SITE NOVI CLENOVI love love love love love love

_________________

Sto e toa vo lugeto tazno
Sto ziveat vo zivoti tugi
Koj vo moeto minato plovi
Sosem mirno i bez da se srami
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://aleksandarbelov.macedonianforum.net
Texy
Член
Член
Texy

Број на мислења : 490
Reputation : 0
Join date : 2009-01-08
Age : 28
Местолокација : Beograd, Srbija

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Вто Фед 17, 2009 2:59 pm

Svim novim clanovima jedna velika dobrodoslica!!! Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*marija*
Модератор
Модератор
*marija*

Број на мислења : 1741
Reputation : 0
Join date : 2009-01-08
Age : 29
Местолокација : znam za jedan grad,zove se Beograd :))

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Сре Фед 18, 2009 4:46 pm

da pozelim dobrodoslicu svim novim clanovima : )))

_________________
Humanity and kindness are never forgotten,
They don't grow out of date and don't fade with time!
Keep it simple!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sasakovacevicfanclub.forumotion.com/forum.htm
nalle
Член
Член
nalle

Број на мислења : 462
Reputation : 0
Join date : 2009-01-12
Age : 28
Местолокација : Srbija

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Сре Фед 18, 2009 9:02 pm

Dobrodosli svi novi clanovi Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*ANA*
Администратор
Администратор
*ANA*

Број на мислења : 3291
Reputation : 0
Join date : 2009-01-08
Age : 44
Местолокација : MAKEDONIJA , SKOPJE

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Чет Фед 19, 2009 6:38 pm

ubava zabava za site novi forumasi
super ste
prijatno druzenje na forumot
treptrep treptrep treptrep treptrep treptrep treptrep treptrep

_________________

Sto e toa vo lugeto tazno
Sto ziveat vo zivoti tugi
Koj vo moeto minato plovi
Sosem mirno i bez da se srami
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://aleksandarbelov.macedonianforum.net
Aleksandrica voli Belova
Администратор
Администратор
Aleksandrica voli Belova

Број на мислења : 3000
Reputation : 0
Join date : 2009-01-08
Age : 26
Местолокација : srbija

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Чет Фед 19, 2009 7:25 pm

Pridruzujem se cestitkama... Dobrodosli Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*ANA*
Администратор
Администратор
*ANA*

Број на мислења : 3291
Reputation : 0
Join date : 2009-01-08
Age : 44
Местолокација : MAKEDONIJA , SKOPJE

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Вто Фед 24, 2009 3:34 pm

do site novi clenovi
UZIVAJDE I UBAVO ZABAVUVAJTE SE NA FORUMOT
all all all all all all all all

_________________

Sto e toa vo lugeto tazno
Sto ziveat vo zivoti tugi
Koj vo moeto minato plovi
Sosem mirno i bez da se srami
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://aleksandarbelov.macedonianforum.net
Aleksandrica voli Belova
Администратор
Администратор
Aleksandrica voli Belova

Број на мислења : 3000
Reputation : 0
Join date : 2009-01-08
Age : 26
Местолокација : srbija

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Вто Фед 24, 2009 3:38 pm

Dobrodoslica jedna velika svim novim clanovima dfds dfds dfds dfds dfds
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Vesna
Нов член
Нов член


Број на мислења : 25
Reputation : 0
Join date : 2009-02-25

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Сре Фед 25, 2009 3:34 am

Pozdrav svim clanovima foruma Aleksandar Belov,zovem se Vesna,imam 39 godina,dolazim iz Vrsca i ovde sam zato sto volim lik i delo Aleksanda Belov
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   

Вратете се на почетокот Go down
 
Добредојдовте
Вратете се на почетокот 
Страна 4 of 9Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Александар Белов :: Форум :: Добредојдовте-
Отиди до: